Michal Hrdlička
Zdroj: TV Nova
Statečný hoch

Sportovní noviny odmoderuje Michal Hrdlička s ortézou

Moderátor Sportovních novin Michal Hrdlička (24) se pouhých šestnáct dní po těžkém zranění kolene vrací na obrazovku. Před kamery se postaví i s ortézou.

Je to přesně šestnáct dní, kdy se Michal Hrdlička zranil při fotbalovém zápase. Špatným došlápnutím se mu vyvrátilo koleno a nastoupila největší bolest v jeho životě. Doktoři naordinovali klidový režim s ortézou na minimálně 6 týdnů. To ale Michalovi nebránilo v tom, aby dnes nastoupil do práce a odmoderoval všechny sportovní relace.

„Ortézu musím nosit, aby bylo koleno fixované. Všechno mi trvá déle, do práce i z práce mi Nova zajišťuje odvoz. Noha by ještě stále měla být v klidu, ve vodorovné poloze. Pětkrát mi vytahovali vodu z kolene, ale otok pořád nemizí. Přesnou diagnózu ještě nevíme, ale vypadá to na nešťastnou triádu. Tak se označuje utržení křížového vazu, postranních vazů i utržení menisků,“ řekl smutně sporťák.

Sportovní noviny s Michalem Hrdličkou sledujte dnes po Odpoledních Televizních novinách a po Televizních novinách v 19:30.

Autor: mivr

Diskuze