Muž přišel na nevěru své ženy
Zdroj: Twitter
Krutá soda

POMSTA: Přišel na nevěru své ženy. K narozeninám jí nachystal překvapení, ze kterého se nikdy nevzpamatuje!

V dnešní době nejsou dlouhodobé vztahy už moc „trendy‟ a proto se daří románkům a nevěře. Tento muž se s nevěrou své ženy vypořádal po svém. Vyčkal na tu správnou chvíli a pak jí uštědřil krutou lekci.

„Začalo to zprávami na telefonu, při kterých se manželce okamžitě zvedla nálada. Byla šťastná a stále se usmívala,‟ vypověděl muž. To ale nebylo vše. Manželka začala zůstávat déle v práci a vymýšlela si nesmyslné výmluvy. Začala o sebe více pečovat a dokonce změnila parfém. Nevím, jak jsem si toho nemohl dříve nevšimnout," řekl muž.

Manželova trpělivost skončila v den, kdy jeho žena odešla nakoupit potraviny na oběd před polednem a vrátila se až o půlnoci. Její muž si proto najal soukromého detektiva, který posháněl všechny potřebné důkazy k tomu, aby mu soud při rozvodu dal za pravdu. „Musel jsem předstírat, že nic nevím, že jsem tak hloupý a zaslepený, že nevím o ničem, co má žena dělá.‟

S pravdou ven šel muž až v den manželčiných narozenin. Jeho žena měla opět trapný důvod pro to, proč se svým mužem nechce oslavovat. Je prý už stará, a nechce počítat další léta navíc. Doporučila mu i společný víkend s přáteli, protože se prý odlá věnovat práci.


Muž měl však jiný plán. Chtěl udělat velkou narozeninovou oslavu a pozval na ní celou její rodinu. V ten den ji tak celá rodina nachytala v posteli s milencem. „Její rodiče křičeli a navíc se jim při tom všem velkém odhalení povedlo upustit narozeninový dort na zem. Vše vyšlo tak, jak jsem si naplánoval a myslím, že jsem své bývalé ženě připravil nezapomenutelnou oslavu,‟ řekl muž, který se již těší na nový život, takový, který si skutečně zaslouží. Informoval o tom server jenženy.cz.

Autor: pet

Diskuze