Prince George slaví 6. narozeniny na ostrově Mustique
Zdroj: Getty Images, Profimedia.cz
Prásk.tv

Pompézní oslava na OSTROVĚ! Princ George slaví 6. narozeniny

Nejstarší potomek prince Williama (37) a vévodkyně Kate (37) slaví šesté narozeniny. Královská rodina se rozhodla pro pompézní oslavu, kterou si s takřka neomezeným rozpočtem může zorganizovat malý George úplně sám. Podle zahraničních médií se má odehrát na soukromém ostrově.

10 fotek
Nebude to poprvé, co si princ George užije oslavu narozenin na soukromém ostrově. Na přísně střeženém místě totiž slavil již páté narozeniny. 

Oslava těch šestých se dle deníku The Sun má odehrát na karibském ostrově Mustique v souostroví s názvem Svatý Vincent a Grenadiny. Kvůli bezpečnosti pochopitelně nebude chybět ochranka.

„Každý návštěvník oslavy bude u bezpečnostního týmu zkotnrolován, ať už se jedná o hosty či personál,“ píše deník The Sun.

Koho naopak rodina nepotřebuje, jsou organizátoři. O celou oslavu se totiž stará vévodkyně Kate s princem Williamem, kteří plní každé Georgovo přání.

Dětská oslava má být plná pizzy, těstovin a balónků. O dorty malý princ příliš nestojí. Na akci dorazí také kouzelník, jelikož George zkrátka miluje kouzla. Snad se veřejnost brzy dočká fotek.

Tohle by Kate nosit neměla aneb Jak by měl vypadat těhotenský šatník?
Tenhle CVIK udržuje Kate Middleton ve formě! Uhádneš, o co se jedná?

Autor: Han

Diskuze