Hlas - 4. živý přenos - Zákulisí: Hrůzová
Zdroj: TV Nova
Závist je hrozná věc

Pomluvy v zákulisí Hlasu: Nic z toho není pravda! brání se Lo Hrůzová

Vítězka pěvecké show Hlas Lenka "Lo" Hrůzová se vyjádřila k pomluvám, které ji hodně shazují a stavějí do špatného světla. "Je to totální nesmysl," zlobí se mladá zpěvačka.

Jako vítězka, která získala dva miliony korun, má Lenka určitě nepřátele. Po nemalé částce za výhru touží hodně lidí a to dokonce z Lenčina okolí. Chtěl se snad někdo na penězích dodatečně přiživit? Proč o ní tedy v zákulisí Hlasu kolují pomluvy?

"Vážně nevím, jak to vzniklo a kdo to šíří. Během soutěže jsem nesetkala ani s náznaky podobných pomluv. Mrzí mě to, že něco takového vzniklo," říká Lenka, která pomalu začíná poznávat, co je to showbyznys. Musí si už hlídat soukromí.

Lenka hned po soutěži odjela z Prahy a vrátila se domů. Bydlí ve svém domečku v Bartošovicích u Nového Jičína a čeká na výhru.

A jaké pomluvy se o ní ve štábu šíří? Nejpřekvapivější je asi ta, že měla poměr se svým koučem Pepou Vojtkem. A nikdo asi nebyl víc v šoku než sama Lo Hrůzová, když o tom slyšela.

"Řekla jsem si: Ty vo*e. No tak to je dobrý nesmysl," šokovaly jí tyto lži. "S Pepou jsem nikdy nic neměla. Ani náznakem."

Nabízí se tedy otázka, jak pomluva vznikla. Vedly k ní sexuálními symboly, které si sama vytetovala po celém telě?

Autor: pul

Diskuze