Policie používá kočárky jako test - 1
Zdroj: facebook.com
Netradiční řešení

Policisty štvala auta, která parkovala na chodníku. Místo rozdávání pokut vymysleli dokonalý plán!

Za parkování na chodníku mohou policisté dávat hříšníkům pěkně mastné pokuty. Tihle to ale vyřešili po svém!

4 fotky
Přijít do křízku s policisty nechce jen tak někdo. Placení pokut rozhodně není oblíbená disciplína jakéhokoli řidiče, přesto mnozí s z nich pravidla silničního provozu a značky nedodržují. Pak se ale nesmí divit, když jim placení pokut začne provětrávat peněženku.

Parkování je kapitola sama o sobě. Někde se parkovat nesmí, jinde se za to platí a vždy se najdou lidé, kteří nedodržují, co by měli. Parkují na zákazu, nekoupí si parkovací lístek... Nebo stojí částečně či úplně na chodníku! A tohle přesně štvalo policisty z britského East Hertfordshiru. Lidé každý den hromadně na ulicích parkovali tak, že stáli částečně na chodníku a kolejdoucím tak bránili plynulému pohybu po bezpečném okraji vozovky.

Vymysleli proto geniální plán. Po chodnících rozmístili dětské kočárky tak, aby auta neměla možnost na nich zaparkovat a aby si třeba mysleli, že je v kočárku dítě a drželi se proto od něj v bezpečné vzdálenosti. Díky tomu se řidiči naučili parkovat na kraji silnice a nezasahují již dále na chodníky. Místní policisté si libují, jak skvělý byl jejich nápad. Zabralo to více než finanční sankce...

Autor: bin

Diskuze