Policisté zastavili vozidlo kvůli samolepce - 3
Zdroj: Instagram
Prozradil se

Policisté zastavili řidiče kvůli podezřelé nálepce na autě. Nevěřili, co ve voze najdou!

Řidič si dal na auta vtipnou nápeku a asi netušil, jak moc o něm prozrazuje. Kvůli ní ho policisté zastavili a to, co u něj našli, rozhodně nikdo z nich nečekal.

Případ se odehrál v Nizozemsku. Mladý muž projížděl městem Geertruidenberg, když v tom jeho auto, respektive nálepka na něm, zaujala přítomné policisty natolik, že se rozhodli řidiče zastavit a zkontrolovat. Proč v nich vzbudila nálepka s příznačným nápisem podezření? Bylo na ní totiž napsáno „I love ketamine!“, což v překladu z angličtiny neznamená nic jiného než „Miluji ketamin!“

Pokud stále nechápete, asi nemáte ponětí, co ketamn je. Ketamin je totiž látka, která se používá v medicíně a má silné tlumivé a halucinogenní účinky. Kromě toho je velmi oblíbená i u uživatelů drog. A v tom je celý problém. ketamin totiž druhotně slouží jako často vyhledávaná droga, a tak když policisté viděli, že se řidič veřejně chlubí s kladným vztahem k této droze, vyrazili za ním a zastavili ho.

Řidič překvapivě dlouho nezatloukal a dobrovlně během chvíle policistům vydal čtyři balíčky ketaminu s tím, že je skutečně příznivcem sypké drogy. Jeho láska k drogám a zvláště veřejné projevy se mu tak pěkně vymstily. Kromě ketaminu u něj policisté našli i stovky tablet extáze. Je tak jisté, že muž bude mít ještě velké problémy se zákonem a nejspíš si kvůli vlastní blbosti posedí i nějaký čas pěkně v chládku za katrem.

Autor: bin

Diskuze