Policie
Zdroj: TV Nova
Vrchol nezodpovědnosti

Policisté zastavili auto, protože v něm nikoho neviděli. Když se podívali dovnitř, nevěřili svým očím!

Policisté zrovna byli na celonárodní akci, během které se zaměřovali na to, jestli se lidé v autech poutají. Pak ale zahlédli jedoucí vůz, ve kterém neviděli žádné lidi...

Policisté zastavili auto, ve kterém neviděli žádné pasažéry. Vypadalo to, jako by snad jelo na automat a jeho majitel či řidič si do něj zapomněli nasednout. Jenže tak to úplně nebylo. V autě bylo lidí více než dost.

V autě byli celkem tři lidé. Ve předu seděla čtyřletá dívka, která se později ukázala jako sestra řidiče a na zadním sedadle ležel otec řidiče. Nikdo z nich neměl zapnutý bezpečnostní pás! Co ale bylo mnohem horší, byl pohled na místo řidiče. Ten sice neležel, ale podle informací deníku Mirror byl tak malý, že za volantem zkrátka nebyl ani vidět. Že by liliput? Ne... Patnáctileté dítě!

Policejní hlídka odhalila, že auto mělo falešná evidenční čísla. Patnáctiletého chlapce zadrželi a jeho potce s ním, protože dovolil svému neplnoletému synovi řídit auto a ohrozit tak bezpečnost nejen jeho, svoji a čtyřleté dcery, ale i dalších lidí na vozovce. Škoda, že není známo, proč vůbec syna k volantu pustil... Za nezodpovědné chování by však měl pykat, nemyslíte?

VAŠE PŘÍBĚHY: Oslava osmnáctin aneb zběsilá jízda autem!
Špatně řídíte? Možná za to mohou vaše geny

Autor: bin

Diskuze