Erin Lee Macke - 1
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
Instagram to jistí

Policisté našli v domě čtyři opuštěné děti. Když se jich zeptali, kde je maminka, dostali strašlivou odpověď!

Policisté vnikli do domu, kde našli čtyři osamocené děti. Jaké překvapení však bylo, když se dozvěděli, co je s jejich matkou.

Američanka Erin Lee Macke (30) chtěla odjet na jedenáctidenní dovolenou bez svých čtyř dětí. Co ale s nimi bude, to ji očividně vůbec netrápilo. Dvě dvanáctiletá dvojčata a další dvě sestry (6,7) nechala doma s tím, že ji mohou sledovat na Instagramu! Pak podle informací deníku The Sun bez problému odletěla do vzdálené Evropy.

Pouhý den po tom, co nechala matka doma děti samotné, přišla do domu policie. Ta se brzy dozvěděla, jaká je situace, a tak muži zákona kontaktovali nezpodvědnou matku s tím, aby se okamžitě vrátila domů. Ta je ale neposlechla a zpátky přijela až za několik dní. Během své návštěvy navíc prohledali dům a v ložnici ženy našli zbraň.

Američanku tak po jejím návratu policisté zatkli a byla obviněna o ohrožování dětí a spřístupnění střelné zbraně osobám mladším 21 let. Ženě teď hrozí dva roky za mřížemi nebo pokuta ve výši až 150 tisíc korun. Tomu se říká dovolená za všechny peníze... Měla aspoň štěstí, že se dětem nic nestalo.

Autor: bin

Diskuze