Policista
Zdroj: YouTube.com
Dobré srdce

Policista chtěl v restauraci zaplatit večeři. Kvůli osmileté dívce ale nemohl! Co udělala?

Joseph Quinn si šel nedávno vyzvednout večeři do italské restaurace. Už natahoval kartu k pokladně, když ho někdo upozornil, že zaplatit vlastně nemůže...

Policista z New Jersey si každý den chodil pro večeři do restaurace. Byl v šoku, když se dozvěděl, že ji za něj někdo zaplatil. Později se rozhodl zjistit, kdo pro něj laskavé gesto udělal, a tak začal od obsluhy vyzvídat, jaká osoba večeři uhradila.

Číšníci se identitu hostitele snažili udržet v anonymitě, ale po nějaké době to už nevydrželi a tajemnou osobu identifikovali. Prozradili, že to byla teprve osmiletá dívka jménem Mikayla Raji, která žila nedaleko důstojníka. Nikdy předtím s ním nepromluvila, ale když tu noc uviděla Josepha v restauraci, tak poprosila matku, jestli by mu nemohla zaplatit večeři.

Policista stále nemohl pochopit, proč to pro něj dívka udělala. Proto se s ní rozhodl sblížit. Po nějaké době odhalil, že má ve svém srdci po policisty speciální místo. Její otec k nim kdysi totiž také patřil. Bohužel zemřel během služby, když byla dívčina matka teprve v sedmém měsíci těhotenství, a tak se spolu nikdy nesetkali.

Dojemný příběh dojal nejenom Josepha, ale i další členy policejní stanice, proto se rozhodli vytvořit speciální účet, ve kterém se skládají na její vzdělání. Pro Mikaylu je ale nejdůležitější, že v Josephovi našla přítele a to jen díky jednomu milému gestu.

Autor: Beat

Diskuze