Brooke - 1
Zdroj: smartlystuff
Více takových lidí

Policista zaplatil za dívku nákup v supermarketu! Takovou reakci poté nečekal

10. 8. 2018

Devítiletá Brooke si chtěla koupit koblihy, ale u pokladny přišla na to, že nemá dostatek peněz. Policista byl jejím hrdinou a půjčil jí. Brooke ho pak mile odměnila.

Je možné, že se vám to už stalo nebo třeba teprve stane. Vyložíte u pokladny svůj nákup a po vyjetí konečné částky zjistíte, že nemáte dostatek peněz. Malou Brooke takhle zachránil pro ni neznámý policista Chad Savannah, který její nákup zaplatil.

Brooke byla z toho tak moc zaskočená, že si akorát sebrala koblihy a z obchodu bez poděkování utekla. Jenže když přišla domů, bylo tomu úplně jinak. Místnímu policejnímu sboru napsala děkovný dopis a přiložila k tomu 10 dolarů, které za ní musel policista zaplatit.

Dopis samozřejmě doputoval k samotnému Chadovi, což zapříčinilo, že dostal pochvalu od svého nadřízeného za své úžasné chování a policisté se rozhodli, že Brooke si zaslouží odměnu. Nasbírali pro ni 50 dolarů na dárkovou kartu a doufali, že si za to koupí nějaké hračky.

Brooke si sice za to hračky koupila, ale zakoupila je pro program Toys for Tots, který poskytuje hračky dětem, jejichž rodiče si je nemohou dovolit na Vánoce koupit. V tu chvíli se policisté rozhodli, že Brooke dají něco speciálního, tak jí provedli policejní stanicí a projeli se s ní ve služebním autě. Což byl pro ni velký a krásný zážitek.

Její rodiče prohlásili, že o ničem neměli ani tušení. Brooke jednala z vlastní vůle a to je ještě více obdivuhodné.

Autor: nat

Diskuze