Žena
Zdroj: Profimedia
Horká linka

Policie zatkla dívku: V hotelu natočila video a dala ho na internet. Šílené, co následovalo!

Mladá bloggerka byla zatčena policií za velmi bizarní čin. Poté, co z hotelového pokoje na internet nahrála video, rozhodli se zaměstnanci hotelu zavolat policii. Ta dívku zatkla.

Bizarní incident čínské dospívající bloggerky udělal celkem velký chaos! Poté, co nabídla nezávazný a bezplatný sex ve videu na sociálních sítích, byla zatčena místní policie. Muži zákona dívku podezřívali z reklamy prostituce, informoval Daily Mail a citoval zprávy od místní zpravodajské agentury. Bloggerka byla identifikována jako 19letá Qianjin Yeye.

Ve videu dívka prozrazuje přesné číslo svého pokoje v hotelu Hilton Sanya City Haitang Bay v jižní provincii Hainan v Číně. V klipu, který byl údajně nazván "Přijde někdo? ... sex ... zdarma ... 6316", se ukázala žena oblečená v bikinách, ležící na posteli v hotelovém pokoji. Podle místní policie se nahrávka stala virální na různých čínských platformách sociálních sítích, jako jsou Weibo a WeChat, což vedlo k tomu, že do hotelu dorazilo několik lidí a na dívku se dotazovali. Po původním příspěvku vydala další, kde vyzvala lidi, aby přestali reagovat na její nabídku, a také přestali sdílet klip jako "vtip".

Rozrušení pracovníci hotelu zavolali policii a podali proti dívce oficiální stížnost. Při příjezdu policistů však dívka v hotelu už nebyla. Později byla nalezena a zatčena v hotelu na mezinárodním letišti v Sanya Phoenixu dne 2. března. V zatykači bylo jako důvod zatčení, kromě výše zmíňované reklamy na prostituci, uvedeno také narušení obchodní činnosti hotelu Hilton, uvedl deník Metro. Dívka byla údajně uvězněna na 15 dní a pokutována 500 čínskými juany, cca tedy 1600 Kč. Dokonce byly pozastaveny její účty na sociálních sítích.

Autor: mk

Diskuze