Dopis - 4
Zdroj: facebook.com
Zbývá málo času

Poláci našli na baloncích přivázaný DOPIS Ježíškovi, který psal Tomášek z Čech. Teď dítě hledají! Znáte ho?

Znáte chlapečka, který napsal dopis Ježíškovi a jehož dopis doputoval přivázaný na baloncích až do Polska? I vy můžete pomoct s jeho nalezením!

3 fotky
Stovky kilometrů letěly žluté balonky, které nakonec skončily v polské Poznani. U nich bylo připevněné psaní, které obsahovalo dopis Ježíškovi. Tam neznámý chlapeček jménem Tomáš Slavík napsal, co si přeje nalézt pod stromečkem.

Parta Poláků zrovna venčila své psy, když balonky s psaním našli. Dopis vzali domů a jeho obsah si z češtiny přeložili. Když zjistili, že jde o dopis malého kluka s přáním k Vánocům, rozhodli se, že ho najdou a jeho přání mu splní.

Jenže celá situace skýtá jede velký problém. Chlapeček k dopisu nepřipojil svou adresu, a tak nikdo netuší, kde Tomášek Slavík bydlí. Jméno je jediný známý údaj a je jisté, že dopis urazil na baloncích pořádný kus cesty. Poznaň je jen od českých hranic přes 200 kilometrů. Neznáte přímo chlapce či jeho rodinu? Pomoct může každý! Vánoce se přece blíží a nezbývá moc času splnit Tomáškovi jeho přání...

Autor: bin

Diskuze