Pamela Andersonová
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Pokračování Pobřežní hlídky? Pamela (52) řádila na pláží jako za mlada!

Dvaapadesátiletá Pamela Andersonová předvedla svou figuru v černém neoprenu na australské pláži. Fanoušci úspěšného seriálu Pobřežní hlídka však nejspíš budou zklamání – nová série se nechystá. Fotky slavné herečky a modelky vznikly během natáčení reklamy.

Oblíbená herečka pobíhala po pobřeží Austrálie s částečně rozepnutým neoprenem – vynikla tak chirurgy vylepšená ňadra, která jsou jejím poznávacím znamením. Andersonová natáčela reklamu pro firmu Ultra Tune, která se zabývá silničními službami.

 

Pamela si jako C. J. Parkerová získala fanoušky po celém světě. Naposledy se ve své slavné roli objevila před dvaceti lety. Červené plavky prý pořád má. "Skočím do sprchy v těch plavkách a vyběhnu někde celá mokrá," přiznala Pamela v rozhovoru pro New York Times.

 

 

Sexsymbol devadesátých let dříve zdobil obálky pánských časopisů, Pamela ale popsala, že to pro ni nebylo vždy snadné. "Celý můj dospělý život se odehrával na bitevním poli, musela jsem přesvědčit ostatní, že nejsem pouze sexsymbolem, ale mám také co říct," tvrdí herečka.

Autor: TN.cz

Diskuze