Zdroj: TV Nova
Úúúúú

POKRAČOVÁNÍ LÁSKY ze SuperStar? Borkovec a Knechtová zase spolu! Dechberoucí slova o milování

Petr Borkovec (18) začátkem podzimu přiznal konec vztahu s porotkyní SuperStar Katarinou Knechtovou (38). Teď to ale vypadá, že se k sobě vrátili a Petr to svými slovy jen potvrzuje.

8 fotek
Od samotného začátku to mezi Katarínou a Petrem jiskřilo. Nikdo však nechtěl věřit tomu, že by mezi nimi skutečně mohlo něco být. A důvod? Petr je bezmála o dvě dekády mladší, a tak by si nikdo nepomyslel, že se krásné porotkyni může líbit sotva plnoletý klučina, který životních zkušeností zatím příliš nemá.

Sám Petr i Katarína ale verzi o vzniku milostného vztahu podporovali svými společnými fotkami a romantickými komentáři. Pak ale přišla po několika měsících krutá rána a Petr dokonce přiznal, že s Katarinou je konec. Jak to ale teď vypadá, sexy porotkyně vzala Borkovce na milost.

„No, dá se jí nemilovat?“ napsal finalista letošní SuperStar ke společné fotce, která opět působí dojmem, že ti dva jsou milenci. A aby spekulacím o jejich vztahu nasadil korunu, nezapomněl Petr pod fotkou na hastag #navzdymoje... Jak to ale mezi nimi je ve skutečnost, ví patrně jen oni dva a několik dalších vyvolených. Jak se ale říká, věk je jenom číslo a pokud je jim spolu dobře, proč ne?

Velký věkový rozdíl: Může ti zničit vztah?
Věkový rozdíl. Co když na něm opravdu NEZÁLEŽÍ?


 

Autor: bin

Diskuze