Carolyn Savage - 1
Zdroj: youtube.com / facebook.com
Zázrak

Snažila se otěhotnět dlouhých 10 let! Když se to podařilo, lékaři přišli na hrozivou chybu

Carolyn Savage s manželem Seanem měla už tři krásné děti, jenže jim to nedalo a chtěli ještě čtvrté. Ale najednou to už nebylo tak jednoduché a dlouho se jim to nedařilo...

5 fotek
S každým pokusem o čtvrté miminko přicházel jen smutek. Carolyn čekal pouze potrat za potratem. Tak se s manželem rozhodli, že vyzkouší poslední variantu, a to umělé oplodnění.

Manželé jsou spolu od roku 1993 a hned na to se jim narodilo první dítě. Ale už tehdy s tím měli malé problémy. Takže k početí čtvrtého dítěte se rozhodli využít umělé oplodnění, které už bylo úspěšné. Jenže to ještě netušili, že se jim život obrátí vzhůru nohama.

Když lékaři pár dní na to potvrdili těhotenství, šokovali manželský pár jinou zprávu. Došlo k záměně spermií a Carolyn nosila v bříšku miminko někoho úplně jiného. Dostala na výběr ze dvou možností. Buď půjde na potrat, nebo dítě odnosí a vrátí páru, kterému patří. Jenže i to mělo svůj háček. V obou případech už nikdy nebude moct mít miminko.

Carolyn se s velkým smutkem rozhodla dítě odnosit. Po porodu měla pouze 30 minut na to se s miminkem rozloučit, než si pro něj přišli biologičtí rodiče. Carolyn potom prohlásila: „I když je to jejich syn, navždycky to bude i moje dítě.“

Matka tří dětí se i přesto nevzdala a pokoušela se o miminko dál. A vyplatilo se. V roce 2011 se jí díky náhradní matce narodilo její vysněné čtvrté dítě. Jenže nebylo jen jedno, ale rovnou dvě a Carolyn tak byla velmi šťastná.

Jenže tím to vůbec nekončí. I když jí doktoři tvrdili, že je neplodná, tak v roce 2014 otěhotněla a porodila krásného zdravého chlapečka. Momentálně má osmičlennou rodinu, o které vždy velmi snila.

Autor: nat

Diskuze