Na posilněnou

Pohroma v SuperStar: Soutěžící se před vystoupením opil do němoty! VIDEO

Po první náročné noci, kdy Super Výběr opustilo rovnou šedesát soutěžících, nás čeká další napínavý večer. A i tentokrát se diváci mohou těšit hned na dvě nervy drásající kola. To první se odehraje na pohádkovém zámku v Dobříši.

3 fotky
Tam zbylá šedesátka soutěžících podstoupí zkoušku zpěvu za doprovodu malé kapely. Pro mnoho mladých talentů to bude vůbec poprvé, kdy budou muset zpívat s kapelou, což není zdaleka tak jednoduché, jak se může zdát. Poté se Super Výběr z Dobříše přesune zpět do industriální haly v Libčicích nad Vltavou, kde na soutěžící čekají vypjaté duely.

V rámci Super Výběru způsobil jeden ze soutěžících menší kauzu. Záře reflektorů někdy dokáže oslnit skromné, šikovné, ale i talentované mladé umělce. A přesně to se stalo Petru Borkovcovi, který se stal po smrti adoptivního otce hlavou rodiny a doma se stará o své mladší sourozence. Petr bohužel neunesl obrovský tlak v SuperStar a po první noci Super Výběru se místo posilujícího spánku opil do němoty.

Následujícího dne nebyl ani schopen rovně stát, natož chodit a jen za pomoci štábu se dostal do hotelového pokoje, aby se ze svého stavu vyspal. Jak se k celé kauze postaví porota? Zaplatí Petr za svůj přešlap cenu nejvyšší?

SuperStar Super Výběr v neděli od 20:20 na Nově.

 Porota se začíná vybarvovat! Kdo je nejobávanějším členem?
Jak zabodovat před porotou SuperStar? Podívejte se, čím jim zaručeně vytřete zrak

Autor: bin

Diskuze