Jiří Pomeje, Andrea Pomeje - 1
Zdroj: Profimedia
Umí pocuchat nervy

Pohřešovaná Andrea Pomeje: Co dělala chvíli před zmizením? FOTO nemocného Jirku nepotěší!

Ze soboty na neděli ztratil herec Jiří Pomeje (52) manželku Andreu (29) ve Špindlerově mlýně. Naštěstí to ale dobře napadlo. Jen dosud nebyly známé žádné informace z noci, kdy zmizela. Sama se teď ale trochu práskla a Jirkovi se to možná líbit nebude!

7 fotek
Těžce nemocný Jiří Pomeje odjel o víkendu se svou sexy manželkou Andreou do Špindlerova mlýna, aby jí doprovodil v rámci jejích pracovních závazků. Andrea je úspěšnou dýdžejkou, a tak měla hrát v místní vyhlášeném klubu od jedné v noci. Jiří mezitím zůstal na hotelovém pokoji a čekal, že se jeho žena v sedm ráno vrátí. Nevrátila! A tak ji hledal celé ráno i dopoledne.

Andrea se nakonec našla a podle informací expres.cz dělala tajnosti s tím, kde celou tu noc byla. Sama pak přidala na sociální síť fotku, která je evidentně z osudné noci, během které měla hrát v místním klubu plném celebrit. A podle fotky to vypadá, že se Andrea před svým zmizením dobře bavila!

Na Instagram přidala fotku se známým kolegou a dýdžejem Michalem Vichym, která je focena ve zmiňovaném klubu. Podle ní se Andrea asi velmi dobře bavila. Fotka musela být ale focena ještě před tím, než se krásná černovláska měla vrátit za svým manželem na hotel. Co tedy dělala potom, není stále jasné. Jisté je, že jestli tohle vidí Jiří, má možná důvod trochu žárlit! Že by se pak Andrea zdržela někde se svým kolegou? Kdo ví... Třeba se jen v klubu bavila tak dobře, že tam setrvala až do odpoledních hodin. Hlavně, že je v pořádku!

Autor: bin

Diskuze