Dan Nekonečný - 5
Zdroj: Profimedia
Detaily posledního rozloučení

Pohřeb ministra rozkoše bude mejdan! Oheň, petardy a zářivé kostýmy

Daniel Nekonečný (†52) byl jedním z největších showmanů vůbec. Zemřel na začátku týdne na infarkt. Poslední rozloučení s ním zařizuje jeho expřítelkyně Zuzana s jeho sestrou Lenkou. Obě ho znaly do morku kosti, a tak je jasné, že jeho pohřeb nemůže být nuda.

6 fotek
Spousta lidí si klade otázku, zda bude pohřeb Daniela Nekonečného veřejný. „Stále to řešíme. Určitě chci, aby se s ním veřejnost rozloučila. Po Daníčkově rozloučení už žádný obřad nebude. Zatím je v plánu Motol, a asi to tak i zůstane. Dan by si ho vybral taky. Jednou, když jsme jeli okolo, tak se mě ptal, co je to tady za pěkný lesík plný borovic a chtěl se tam jít projít. Dělám to tak, jak by to chtěl on,“ řekla pro Prásk.cz Zuzana Kardová.

Nekonečný byl veřejností oblíben a přátelé se na něj rozhodně nevykašlali. „Ozvali se mi všichni, co s Daníčkem jezdili. Všichni chtějí pomoc s přípravou. Bude pomáhat žena F.A.Brabce s dekorací, ale i finančně. Kluci půjdou v tom, v čem vystupovali - bílé obleky a žluté šerpy. Holky ve svých kostýmech, pokud se na to budou cítit," popisuje detaily Zuzana.

Za předpokladu, že to vedení motolského krematoria povolí, proběhne na místě i samotná ohnivá show s petardami. Poslední rozloučení proběhne dne 4. 4. ve 14:15 v Motole.

Autor: Han

Diskuze