Karolína Plíšková - 1
Zdroj: Instagram
Dračice

Není ji pro tenis škoda? Karolína Plíšková ukázala obnažené tělo! A odhalila víc, než by kdo čekal

Jedna z nejlepších českých tenistek současnosti Karolína Plíšková si užívá zasloužené dovolené, ke které neodmyslitelně patří sexy bikiny a odvážná odhalení. Podívejte se, co ukázala!

8 fotek
Karolína má za sebou parádní sezonu, která ji dostala až do nejlepší desítky žebříčku WTA. Vydělala si pořádný balík peněz, který se rozhodla investovat do cestování. Není divu, že si po excelentních výkonech potřebuje dobít baterky v teplých krajinách.

Radost fanouškům bezpochyby udělala, když se s nimi podělila o fotku v plavkách rovnou z pláže. Na její udržovanou postavu je opravdu radost pohledět. Někteří byli ale v šoku, z toho co na její kůži viděli.

Oblíbená teniska působí na kurtu dojmem slušňačky. To se však rázem změní, když oblékne sexy bikiny. Její tělo zdobí hned několik velkých tetování. Nejvýraznější tetování má okolo třiceti centimetrů a rafinovaně zdobí bok. Další neméně velký obrázek má na levé paži. Vypadá to, že je Karolína v soukromí spíš pěkná dračice, která se rozhodně jen tak neostýchá...

 

Autor: vsa

Diskuze