Irina Shayk - 1
Zdroj: Instagram
Je to zkrátka kus

POHLED PRO BOHY: Modelka Irina Shayk se pochlubila svým dokonalým zadečkem!

Ruská kráska Irina Shayk (30) je majitelkou luxusního těla, které ráda dává na odiv. Aby ne, její křivky by jí mohla leckterá žena závidět. Tentkrát vystavila luxusní zadeček!

12 fotek
Modelka Irina patří mezi nejkrásnější ženy planety. Na své plné rty, bujné poprsí a úchvatné pozadí už sbalila nejednoho bohatého krasavce. V minulosti zahřívala postel fotbalové superstar Cristianovi Ronaldovi (30). Teď randí s hercem a miláčkem žen Bradleym Cooprem (41). Jejich vztah je ovšem jak na houpačce. V jednu chvíli se láskyplně vodí v Hollywoodu za ručičky a za chvíli zase oznamují rozchod. A tak se to opakuje stále dokola.

Ale uvidíme, třeba je Bradley pro modelku tím pravým. A když ne, určitě nebude mít o nápadníky nouzi. Zvlášt po tom, co na sociální sítě opět ukázala svou dokonalou postavu. Nejdříve pro "dolňáky" vyfotila svůj skvostný zadeček v černém body. Radost pak udělala i pánům, kteří se zaměřují spíše na vyšší partie, když se v neděli „cvakla“ u snídaně, na kterou se oblékla jen do plavek. Když to má, tak proč to neukázat, že?

Na sexy fotky se můžete podívat v naší galerii. Pánové, co na tuhle ruskou kočičku říkáte?

 

Autor: bk

Diskuze