Dagmar Patrasová a Felix Slováček s milenkou
Zdroj: Profimedia
Upřímnost nade vše

POHÁR PŘETEKL. Dáda Patrasová napadla Slováčkovu milenku Gelemovou! Takhle drsná reakce tu ještě nebyla

Slovní útoky a dohady herečky Dády Patrasové (61) a jejího manžela Felixe Slováčka (74) právě patrně dosáhly absolutního vrcholu! Naštvaná Dáda to pořádně natřela nejen Felixovi, ale hlavně jeho milence Lucii Gelemové (34).

8 fotek
Felix Slováček už tři roky žije s o 40 let mladší výtvarnicí Lucií Gelemovou. Vztah, ve kterém šokuje především velký věkový rozdíl milenců, nedá spát hlavně Slováčkově manželce, herečce Dádě Patrasové.

Slováček se v nedávném rozhovoru v Blesku pro ženy vyjádřil, že má Dáda problém, který sama ale nechce řešit. Co tím přesně myslel, neuvedl, lichotivé to ovšem vůči manželce nebylo. Vyznělo to, jako kdyby snad narážel na její duševní zdraví a naznačoval tím, že Dáda není po psychické stránce úplně v pořádku.

Herečka má ale jasno, a tak si manželovy připomínky rozhodně nenechala líbit. Navíc ji naštvaly i názory lidí, kteří do problémů v jejich vztahu nevidí a komentují ho. „Diskutující k článkům z Blesku jsou totálně mimo mísu! Podléhají tomu, co se píše a o čem lze zatím pořád ještě můj manžel, který je pod tlakem zlatokopky, která nehodlá pracovat a nechává se vydržovat od 75letého důchodce. Já jsem v jejím věku vydělala na to, že jí může platit byt, dovolené, šperky a ‚výstavy‘, na které nikdo nechodí. Smutné a trapné..., uvedla Dáda celou situaci na pravou míru. Vypadá to, že válka ještě nekončí!

Autor: bin

Diskuze