Dara Rolins a Rytmus
Zdroj: Instagram
Nějaká habaďůra?

PODVOD od Dary a Rytmuse? Pravda o jejich vztahu je prý mnohem krutější!

Dara Rolins (45) a Rytmus (41) se rozešli. To ví už patrně každý. Jenže okolnosti rozchodu vyplouvají postupně na povrch až teď a nejspíš nejsou tak prosté, jak sami tvrdili. Jak to údajně je?

7 fotek
Zpěvačka a rapper měli spolu být celkem sedm dlouhých let. To už je sice docela slušný kus života, ale ve skutečnosti to možná tak dlouho zase nebylo. I když v lednu byla Dara na Bali a na fotkách se tulila k Rytmusovi jako by se nechumelilo, podle nejmenovaného zdroje slovenského deníku Nový Čas tohle bylo už jen divadla pro fanoušky. Další marketingový tah.

„Jejich vztah už dlouho nefungoval. Vážnou krizi prožívali už skoro rok. Rozešli se dávno předtím, než to oznámili celému světu. Dlouhé měsíce fungovali jako pár jen navenek a pro média, než doopravdy,“ tvrdí tajný zdroj, který patrně ví víc než celá veřejnost.

Ostatně to, že se rozešli před delší dobou, přiznala i sama Dara s Rytmusem. Jak dlouho to ale je, neřekli. Není divu, že jim mnoho fanouškům příliš nevěří. Jednou už podle nich rozchod předstírali, tak proč by nemohli v honbě za kariérou něco vymyslet i tentokrát? Ostatně jako dva ostřílení profíci československého showbyznysu moc dobře ví, jak na sebe upoutat pozornost. Samozřejmě ale nikdo nemůže s jistotou tvrdit, jak to bylo s jejich vztahem a rozchodem. Tohle nejlépe vědí pouze oni dva a možná i Dařina dcera Laura (10), se kterou má zpěvačka úžasný vztah.

Autor: bin

Diskuze