Karel Gott - 1
Zdroj: Profimedia
Mistr zvládne všechno

Podvod na Karla Gotta: Němci ho pěkně podrazili! Tohle Slavík nečekal

Vztah Karla Gotta (77) k západním sousedům je všem jistě dobře známý. Ti ale na Mistra ušili tentokrát pěknou boudu! Aby se nedivili, až na ně zpěvák příště kvůli nepříjemnosti, která vznikla, zanevře!

4 fotky
Zpěvák Karel Gott je klenotem nejen v České republice, ale i u našich západních sousedů. Že má mnoho fanynke i v Neměcku, to každý ví. Dokonce Slavík své písně zpívá i v němčině, aby jim Němky samozřejmě rozuměly.

Koncertní šňůry a vystoupení v Německu tak nejsou u Karla Gotta ničím výjimečným. Proto, když měl domluvené vystoupení v německé televizi, kde měl prezentovat píseň z nového alba, neměl jistě nejmenší pochyby a obavy, že by se mohlo něco stát. Jenže chyba lávky...

Chvilinku předtím, než měl Mistr vystoupit, přišla něčekaná a hlavně nedomluvená změna - místo písně z nového alba Němci chtěli Včelku Máju. „Včelku Máju jsem nevybral já, původně byla domluvená novinka z posledního alba a skončilo to tím, že náhle zavolali mého manažera a řekli mu, že je v redakci změna a že chtějí Včelku Máju, protože slaví výročí zavedení barevné televize před 50 lety a že tu píseň si přejí,“ řekl zpěvák v rozhovoru na Frekvenci 1.

„Pro mě to nemá nic společného s Včelkou, protože ta přišla až 10 let po zavedení barevné televize. Oni si hledají všelijaká vysvětlení, protože vědí, že já bych asi jako každý zpěvák raději prezentoval novinky.“ Karel Gott takneskrýval své rozčarování z porušení domluvy s německou televizí.Show prý ale nakonec měla spolu s roztomilými dětmi v pozadí úspěch, a tak se ve výsledku srdečný zpěvák tolik nezlobí.

Autor: bin

Diskuze