Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Kápl božskou!

ZHRZENÁ OCHOTSKÁ: Rosol Míše otevřeně řekl, proč si našel milenku! Důvod je směšný

Pohledná blondýnka Michaela Ochotská (32) prochází těžkým obdobím. Provalilo se, že ji manžel Lukáš Rosol (31) podvádí s její fitness trenérkou. Teď šel ale nevěrný tenista s pravdou ven a přiznal, proč to dělá.

5 fotek
Když se provalila nevěra Míšina manžela Lukáše Rosola, byla to pro bývalou moderátorku obrovská rána. V hlavě měla zmatek a spoustu otázek. Nevěděla, proč to její manžel udělal. Další nepříjemnou skutečností byl pro Míšu fakt, že jde o její fitness trenérku Anetu Znamenáčkovou, která bydlí v Nupakách, jen kousek od Míšina domu, a tak není vyloučeno, že co nevidět na sebe ty dvě narazí.

„Nejvíc Míšu trápí, že nechápe Lukášovo chování. Kvůli synovi si často volají a občas zabrousí i na tohle téma. Lukáš se dost vykrucuje jí něco vysvětlovat. Ale když se ho zeptala, proč je s milenkou, řekl jí, že nechce být sám,“ citoval Blesk.cz slova její blízké kamarádky, která doufá, že Lukáš brzy dostane rozum, ukončí svůj románek a vrátí se ke své ženě.

V pátek oslavila Míša na Moravě druhé narozeniny svého syna Andrého. Lukáš, který v té době hrál na halovém mistrovství mužů ČR v Plzni, tak na oslavě syna chyběl. Podle všeho se chce Míša v brzké době vrátit do Prahy a oslavit narozeniny znovu, tentokrát s Lukášem. Snad se kamarádčiny modlitby vyplní a tenista opravdu zmoudří a vrátí se domů ke své rodině, které určitě moc chybí.

Autor: mic

Diskuze