Zdroj: TV Nova
Čas udělat pápá

PODRAZ pro těhotnou Meghan: Její osobní asistentka toho má plné zuby! S vévodkyní končí

11. 11. 2018

Vévodkyně Meghan (37) měla stejně jako všichni členové královské rodiny svoji osobní asistentku. Jenže ta se rozhodla dát výpověď a pro Meghan už tím pádem dále nepracovat... A důvod?

11 fotek
Vévodkyně Meghan si svoji asistentku vysloužila v době ještě před královskou svatbou. Zvláště v tom období ji totiž nejvíce potřebovala. Zařizování kolem svatby bylo tolik, že si to asi klasický smrtelník neumí představit, a tak na Melissu padlo už od začátku obrovské břímě odpovědnosti.

A právě to by podle deníku Daily Mail mohl být ten důvod, proč se teprve po půl roce rozhodla Melissa opustit tento velmi prestižní pracovní post. Svatba ji natolik fyzicky i psychicky vyčerpala, že asi usoudila, že jí to za ty nervy nestojí a chce se posunout zase dál.

Samozřejmě by to ale nebylo tak zajímavé, kdyby se nespekulovalo i o tom, že je Meghan zlá a panovačná, a tak to s ní asistentka už zkrátka nemohla vydržet. Zvláště když je teď Meghan těhotná a mávají s ní hormony, mohly být její nálady ještě o něco horší. Jestli to ale mohlo souviset i s tím, že si tyto dvě ženy nepadly do oka, jsou pouhé nepodložené spekulace. Jisté je, že Kensingtonský palác se k věci nevyjádřil a Meghan si bude muset najít novou asistentku.
 

Autor: bin

Diskuze