Jak ovlivnit pohlaví dítěte
Zdroj: Profimedia
Super metoda

Chcete, aby se vám narodil kluk nebo holka? Takhle můžete pohlaví miminka ovlivnit

Největším přáním každého rodiče je, aby dítě bylo zdravé. Pokud je tenhle požadavek splněn, začínají rodiče být v přáních daleko odvážnější. Přáli jste si vždy chlapečka nebo holčičku? Dříve to byla otázka překvapení. Dnes již ale vědci částečně vědí, jak na to. Takže, co tedy udělat proto, abyste doma měli roztomilou princeznu nebo zlobivého raubíře?

Otázku, zdali mít chlapečka nebo holčičku, řeší většinou rodiče, kteří už jedno dítě mají. Stále je tento malý zázrak v rukách přírody, ovšem existují jisté metody, které by měly zaručit větší šanci toho nebo onoho pohlaví děťátka. Klíčem k vytouženému pohlaví dítěte je znát podrobně vlastnosti spermií a chromozomů X a Y, které přenášejí.

Pokud jste si vždy přáli malou princeznu, měli byste podle odborníku začít s početím dítěte těsně před ovulací. Nejlépe pár dní hned po začátku menstruace. Když totiž dojde k ovulaci, spermie Y uhynou, protože přežívají kratší čas. Spermie X jsou sice pomalejší, ale o to žijí déle. A právě ony jsou zodpovědné za děvčátko.

Na kluka ale musíte jinak. Tady by mělo dojít k pohlavnímu styku přesně v den ovulace, nebo krátce po ní, protože spermie Y jsou daleko rychlejší. V daném období je totiž největší šance, že počnete krásného chlapečka.

Pokud moc nevěříte této metodě, můžete se ještě zkusit řídit astrologií. Ta věří ve fáze měsíce. Podle feminity.zoznam.sk pokud je měsíc ve znamení Berana, Blíženců, Lva, Střelce, Váh nebo Vodnáře, měl by se narodit chlapec. V ostatních znameních by se měla narodit holčička. Je to jen na vás, zdali se budete řídit nějakou z těchto metod. Za pokus to ale stojí.

Autor: pet

Diskuze