Anastasiya Kvitko - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Airbagy dole i nahoře

PODIVUHODNÁ GALERIE: Sebevědomá Ruska je přesvědčená o tom, že její zadek je nejkrásnější na světě! Souhlasíte?

Ruská modelka Anastasiya Kvitko (22) rozhodně nepatří k těm ženám, které trpí nějakými komplexy. Její křivky jsou opravdu obdivuhodné. Ona dokonce tvrdí, že má nejhezčí zadek světa! Má pravdu?

10 fotek
Ruská modelka Anastasia je tak moc hrdá na své tělo, že se nebojí bez okolků přiznat, že má dojem, že zvláště její pozadí se více než povedlo - dokonce i přesvědčivě tvrdí, že má hezčí zadek než například královny křivek v této kategorii - Jennifer Lopez a Kim Kardashian.

V řadách fitnessáků a fitnessaček si tahle kráska jistě najde svoje příznivce. Vymakaná prdelka zaslouží jistý obdiv, protože je za ní vidět pořádný kus dřiny, ale ne každý takovou nálož dokáže ocenit. Pak je tu druhá sorta lidí, kteří něco takového považují za krajně nepřirozené až ohavné.

Musí se jí nechat, že je to určitě hezčí pohled, než kdyby měla velký zadek, ale nebyl by pevný. Což o tomhle se říct nedá. Už na první pohled je vidět že by se na něm dalo dříví štípat! A kdyby někoho náhodou nezaujla její zadek, má krásná Anastasia jiné, zajímavé přednosti...
 

Autor: bin

Diskuze