Nevěra - 3
Zdroj: facebook.com
Auuuu...

NEVĚRA SE NEVYPLÁCÍ: Žena se pomstila manželovi. Z toho vám ztuhne krev v žilách!

Nevěra se většinou nevyplací, a jen málokdo jí dokáže ututlat tak dokonale, aby se o ní nikdo nedozvěděl. Že ale nevěra nemusí bolet jen podvedeného partnera nedávno zjistil jeden muž...

Intuici není dobré podceňovat. O tom se nedávno přesvědčila i jedna žena, která měla tížívý pocit, že ji manžel podvádí. A tak pátrala, a jednoho dne našla balíček prezervativů v jeho autě. Krabička byla již otevřená, nebylo tedy pochyb. Takže se rozhodla, že do každého kondomu udělá malou dírku.

Později svůj plán ale ještě vylepšila a prezervativy nechala hodinu "marinovat" ve šťávě z chilli papriček habanero. Pak vše pečlivě naaranžovala zpět do auta a nezbývalo než čekat, co se bude dít. A nečekala dlouho. Za chvíli se totiž muž vymluvil na pomoc matce a odjel pryč.

O tři hodiny později ženě zazvonil telefon. Neozval se však její manžel, ale nejlepší kamarádka. Svěřila se, že jí po sexu s přítelem nějak divně pálí mezi nohama. Když se pak vrátil domů i ženin manžel, přikládal si k přirození led s vysvětlením, že se o něco spálil. Žena vybouchla a manžela okamžitě vyrazila z domu. V jednom dni tak přišla nejen o nejlepší kamarádku, ale i muže. Pomsta však byla sladká... pardon, pálivá!

Co vše je nevěra: Představujeme OSM základních typů!
TEST: Máš sklony k nevěře?
NEVĚRA aneb HROZNÁ PRAVDA v partnerově mobilu. 5 RAD, co dělat

Autor: kn

Diskuze