Karla Mráčková
Zdroj: Nova.cz
Nova expres Podívejte se na video

Rosničku Mráčkovou sestřelili v přímém přenosu: Strašná bolest, řekla

Pravidelnou předpověď počasí ve Snídani s Novou Karla Mráčková ve středu ráno přednesla na korbě vojenského vozu. V průběhu živého vstupu ji zasáhl odražený výstřel. "Dostala jsem strašnou ránu do rtu," popisuje.

Štáb chtěl navodit v živém přenosu skutečnou atmosféru vojenského setkání, a tak navedl paintballistu, aby vystřelil do okna "vejtřasky", na níž moderátorka Karla Mráčková stála. Kulička plná barvy se rozprskla na předním skle a odražený milimetrový kousek zasáhl do obličeje do té doby usměvavou rosničku.

"Měla jsem živý vstup a uprostřed slova, nikoliv uprostřed věty, ale uprostřed slova jsem dostala strašnou ránu do rtu. Ret je velice citlivé místo a já jsem nevěděla, co se děje. Jestli to byla jedna rána, nebo jestli bude další palba. Bolest se rozšířila do celé levé poloviny obličeje, takže jsem nevěděla, jestli nemám zasažené třeba oko. Hlavní roli hrál v té chvíli určitě úlek."

Karla začínala vstup již s obavami, které znásobilo předchozí dění a bohužel se její obavy naplnily. "Nemám ráda válku, střílení, nic takového, takže jsem z toho měla úzkost. Minutu před tím, než jsem měla vstup, si nechal kolega střelit paintballovou zbraní do zad a strašně to bolelo, takže jsem byla nervózní."

Následky však nebudou vážné, a nejenže neohrozí kariéru Karly v televizi, ale pustí ji i do nejbližšího vysílání. "Ret mám nateklý a mám tam malinkou modřinku. Překvapilo mě, že efekt nekoresponduje s bolestí, kterou jsem prožila," zakončila.

Autor: ham

Diskuze