Bradley Lowery - 1
Zdroj: Prásk!
Nemilosrdný osud

Emotivní fotka, která obletěla svět: Otec se dozvěděl, že jeho synovi zbývají pouze týdny života!

9. 12. 2016

Srdcervoucí obrázek zveřejnil otec nemocného chlapce, když zjistil, že jeho synovi zbývají poslední dva měsíce života! Snímek ihned obletěl svět a vyvolal spoustu emocí...

7 fotek
Bradleymu Lowerymu (5) rakovinu diagnostikovali před třemi lety. Jedná se o neuroblastom, což je maligní embryonální nádor a je to nejčastější rakovinové onemocnění u dětských pacientů. U dětí postižených rakovinou do 15 let představuje 8–10 % ze všech zhoubných nádorů.

Bradley s touto zákeřnou nemocí bojoval dva roky, ale teď přišla od lékařů strašlivá zpráva. Bradleymu prý zbývají poslední dva měsíce života. Jeho matka Gemma na stránku, kam mohou přispívat dárci na Bradleyho léčení, napsala: „Jak mnoho z vás už ví, Bradleymu bylo předpovězeno posledních pár týdnů.“

Jak s touto zprávou rodiče naložili? Měli tři možnosti. První možnost byla přerušit veškerou Bradleyho léčbu, vzít ho domů a užít si s ním poslední dva měsíce. Další dvě možnosti byly podstoupit další chemoterapie, to by ale znamenalo, že by Bradley musel zůstat v nemocnici a domů by se už nemusel podívat. Bohužel bez ohledu na všechny tyto možnosti, to s největší pravděpodobností bude znamenat, že Bradley svůj boj prohraje.

Bradley je obrovským fanouškem fotbalového klubu Sunderland, který jeho léčbu velmi štědře finančně podporuje. Bohužel žádné peníze světa nemohou Bradleymu život zachránit.

Autor:

Diskuze