V peřině - 1
Zdroj: oficiální zdroj
V peřině
Nova expres Nejkrásnější Vánoce s Novou

Vánoce na Nově: Směs pohádek a legrace

Témata / TV Nova, Vánoce
Aktualizováno 21.12. 2012 17:34

Vánoční svátky už jsou za dveřmi a skupina Nova vám je opět bude zpříjemňovat pestrou nabídkou pohádek, premiér filmů a dalších pořadů. A my jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější!

Už den před Štědrým dnem odstartuje ta pravá vánoční atmosféra. Na Nově se po Televizních novinách můžete podívat na pohádku Zdeňka Trošky O princezně Jasněnce a létajícím ševci. Příběh mladého ševce Jíry zasáhl nejedno dívčí srdce a princezna Jasněnka také okouzlila mnoho mužských diváků. Na Nova cinema od 20:00 hodin rozesměje diváky americká komedie Santa má bráchu.

Na štědrý den nebude chybět na Nově vánoční ikona, nejkrásnější česká pohádka Tři oříšky pro Popelku a kanál Fanda si už od 20:05 připravil dávku napětí a romantiky při filmu Top Gun.

Podrobný program všech stanic skupiny Nova včetně Smíchova naleznete ZDE!

I další dny budou doslova zahlcené skvělými pořady. V úterý Televize Nova přinese svým divákům premiéru muzikálové pohádky! Lucie Bílá, Karel Roden, Eliška Balzerová a Bolek Polívka – to jsou jména, která ozdobila film režiséra F. A. Brabce V Peřině. Sledujte ve 20:20. V středu tradiční pohádku S čerty nejsou žerty doplní Nova Sport. Pro milovníky sportu připravila přímé přenosy z hokejového turnaje Spenglerův pohár.

V peřině

Dárek od Novy: 23. prosince spustí komediální stanici SMÍCHOV!

Princ a večernice, Rocky 4, Mrazík, Zítra to roztočíme drahoušku.., Pan Tau nebo Vesničko má středisková a Superstar Silvestr, to je jen zlomek toho, co si pro Vás Televize Nova, Nova cinema, Nova Sport, Fanda, MTV nebo nový kanál plný zábavy Smíchov na Vánoce připravili!

KOMPLETNÍ PROGRAM SMÍCHOVA ZDE

Autor: bar

Diskuze