Anife Vyskočilová - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Vernes vybíral, Anife ukecávala

Podívejte se, jak vypadá ´hnízdečko lásky´ Anife Vyskočilové

22. 1. 2014

Před třemi lety změnila herečka, moderátorka a podnikatelka Anife Vyskočilová bydliště. Přestěhovala se na Praze 1, jak říká, o dům dál. Do většího, ale zdevastovaného bytu. A takto ho zrekonstruovala!

7 fotek
Rok pak se svým dvaačtyřicetiletým přítelem, úspěšným podnikatelem Vernesem, s nímž mimochodem žije už pět let, strávili rekonstrukcí, aby si vytvořili atraktivní "hnízdečko".

"Není to tak dávno, co jsme skončili. Byla to ovšem práce, která se vyplatila. Jsme ve svém a je nám tu dobře," zasnila se Anife, která nás pozvala na prohlídku. Jak prozradila, celkem šest kontejnerů suti, cihel a různého harampádí po předchozím nájemníkovi muselo být vyvezeno a teprve potom nastal čas znovu byt zařídit.

"Můj partner vybíral, co by v našem bytě nemělo chybět. A pak jsem nastoupila já a prodejce ukecávala, aby nám udělal cenu. Mám ráda hezké věci, ale ne předražené, takže jsem smlouvala a podařilo se mi snížit celkové náklady téměř na polovinu, takže jsme ušetřili více než milion korun," pochlubila se Vyskočilová a provedla nás zmodernizovaným bytem. Jen do ložnice jsme nemohli ani nahlédnout.

"Je to nejintimnější soukromí, a to je tabu. Tam smí se mnou vstoupit jen jeden člověk, takže promiňte," přibouchla nám dveře před nosem domácí paní a posunula se k troubě, kde připravovala sýrovošunkové a špenátové koláče pro třiadvacetitelou sestru Šeriffe a svého přítele. Syn Hari Hassan, který dělá baristu v nedalekém Café Savoy ovšem ten večer přišel zkrátka. Místo máminy večeře rovnou z práce zamířil za přítelkyní.

"A co teď dělám? Starám se o rodinu, píšu kuchařku, hraji v Divadle U hasičů a chystám vlastní internetový pořad. Takže jsem absolutně spokojená s prací i soukromím," ukončila naši audienci Anife Vyskočilová.

Autor: pul

Diskuze