Carmen Electra
Zdroj: intouchweekly.com / gettyimages.com
Sexy záchranářka

Carmen Electra oblékla po patnácti letech plavky z Baywatch!

Herečka Carmen Electra (40) si před patnácti lety zahrála v seriálu Baywatch (Pobřežní hlídka). Nyní se nechala nafotit opět jako záchranářka a dokázala, že je v červených plavkách stále sexy!

Carmen role v Pobřežní hlídce v 90. letech proslavila. Patřila vedle Pamely Anderson mezi největší sexbombu seriálu. Její postava byla záchranářka Leilani – Lani McKenziová. Když Electru po letech požádali, aby znovu navlékla červené plavky, měla trochu obavy. Nakonec se jí to ale zalíbilo. “Cítím se lépe, než když mi bylo 25,“ řekla Carmen pro magazín InTouch.

Herečka se i ve svých čtyřiceti letech může chlubit dokonalou postavou. Udržuje se cvičením a zdravou, dietní stravou. Ani jedno jí nedělám problém, jak sama říká, pevnou vůli má od mala. “Disciplíně jsem se naučila, když jsem jako malá chodila na balet.

Carmen Electra začínala pózováním pro pánský časopis Playboy. Na obálce se ukázala dokonce třikrát. “Slyšela jsem, že jsem měla třetí nejlepší obálku po Pamele Anderson a Anně Nicole Smith. Jsem na to velmi hrdá,“ prozradila herečka.

 

Autor: eja

Diskuze