Pondělek bude nejhorším dnem v roce
Zdroj: Profimedia
To nechcete

Po víkendu přijde nejhorší den tohoto roku! Raději byste měli zůstat doma. Co se bude dít?

Odborníci varují! Po tomto víkendu nastane nejhorší čas tohoto roku. Lidé by raději měli zůstat doma. Pokud vyjdete ven, vůbec to nebude příjemné!

Už jste někdy slyšeli o "modrém" pondělku? Pro některé lidi je to hotová noční můra. Pondělky nejsou u lidí, kteří začínají pracovní týden právě v pondělí, vůbec oblíbené. Ovšem tohle pondělí je zdaleka nejhorší!

Letos připadá na 15. ledna. Podle psychologů právě v tento den z lidí definitivně vyprchá vánoční a novoroční nálada. Lidé si navíc uvědomí, kolik peněz "zase" utratili za dárky a nebo kolik kilo přes svátky nabrali. Projeví se i smutek a zklamání z toho, že nedodržujeme novoroční předsevzetí, která jsme si dali. Měl by to být zkrátka nejdepresivnější den v roce!

Poprvé byl za takovýhle pondělek označen den 24. ledna 2005. Loni den připadl na 16. ledna. Podle odborníků bychom se na tento den měli pořádně psychicky připravit. Nejlepší je zůstat doma a vůbec nevycházet ven. Pokud ale do práce musíte, až se vrátíte, dělejte alespoň to, co vás baví. Zabavte se činnostmi, které děláte nejraději nebo si zacvičte.

Autor: mk

Diskuze