Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia, Instagram/ lucievondrackovaofficial
Rozvod na spadnutí

Po verdiktu soudu Vondráčková pěje ódy na Kanadu. O co jí jde?

Odvolací soud v Montrealu rozhodl o tom, že Lucie Vondráčková (39) se se syny, Matyášem (7) a Adamem (3), po skončení jejich školního roku musí vrátit do Česka, kde žije její stále ještě manžel Tomáš Plekanec (36). Lucie dává čím dál víc najevo, jak je jí Kanada blízká. Proč asi?

15 fotek
Zpěvačka Lucie Vondráčková a hokejista Tomáš Plekanec pomalu ale jistě spějí k rozvodu. Soud v Montrealu už rozhodl o tom, že děti se společně s Lucií musí po konci školního roku vrátit do Česka. Lucie zpočátku říkala, že by chtěla natrvalo zůstat v Kanadě, kde s Tomášem společně žili.

Posléze ale obrátila a na svém Youtube kanálu tvrdila, že všechno dělá kvůli dětem. Je přece lepší, když dodělají školní rok tam. Spekulovalo se i o tom, že preferovala žití tam, jelikož v Kanadě neplatí předmanželská smlouva, kdežto v České republice ano, takže by jí z rozvodu v Kanadě spadlo víc peněz do kapsy. To s tím ale určitě nemá co dělat.

Vondráčkové se v Kanadě prostě jenom líbí. “Kanada! Procházka kolem řeky sv. Vavřince. Jaro, vítr, Montreal. Mobil mi to odfouklo 3x, než vznikla tahle fotka,” píše na svém Instagramu a přidává jednu šťastnou fotku za druhou. Na Českou republiku si jistě také rychle zvykne.

Úměrný trest, nebo šikana? Maminka potrestala syny neobvyklým způsobem
Lucie Vondráčková se cítí jako hvězda! Kvůli tomuhle mladému fešákovi

Autor: Han

Diskuze