Menstruační párty - 1
Zdroj: Twitter
Krvavá párty

Nový trend děsí internet. Rodiče pořádají dívkám oslavy na počest první menstruace! FOTO

Co byste řekli tomu, kdyby vám někdo uspořádal narozeninovou oslavu? Zřejmě většina z nás by měla radost. Co však řeknou dcery na to, když se jim maminka s tatínkem rozhodnou uspořádat oslavu na počest první menstruace? Pokud jste zaskočeni, vězte, že i tohle se na světě děje!

10 fotek
Pokud jste si představovali pouhý dort se svíčkami, jste na omylu. Tito rodiče mají touhu vložit do takovéto slávy veškerou kreativitu. Párty by měla obsahovat nápisy s větami: Gratulujeme k první menstruaci!, případně dort přelitý červenou polevou, která vypadá jako menstruační krev nebo i dárek pro oslavence v podobě zásob tampónů a vložek.

Rodiče tyto rodinné oslavy okamžitě sdílí na svých sociálních sítích, aby se pochlubili, jak pěkně to připravili. Co si od takových oslav slibují? Rádi by se postarali o to, aby si dívky uvědomily, jak je pro ně menstruace v životě důležitá. Snaží se jim vysvětlit, že se není za co stydět a ba naopak je zapotřebí si své první periody vážit a řádně si ji hýčkat.

Nejspíš se zde najdou i čtenářky, které se jako spoustu dalších dívek stydí o své menstruaci vůbec mluvit. Jak se díváte na tyto rodinné oslavy vy? Pokud jste u jedné ze svých dcer tuto příležitost propásli a máte doma ještě jednu, tak nezoufejte a inspirujte se. V naší galerii si můžete prohlédnout fotky, které vás mohou jistě zaujmout! Někoho spíš šokovat...

Autor: ad

Diskuze