Muž u počítače
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Naivka

Po rande si odvedl dívku domů a druhý den ji nechal v bytě samotnou. Bude toho litovat do konce života!

Seznámili se na seznamce a domluvili si rande. To se vydařilo tak, že skončili u muže v posteli. Druhý den šel ale do práce a nechal ji v bytě samotnou. To neměl dělat!

Případ se stal v české Bílině. Muž se seznámil s 22letou dívkou přes seznamku. Sešli se a večer skončil u něj doma, kde nejspíš došlo k intimnostem, a tak dívka zůstala u své nové známosti do druhého dne. On ale ráno vstal a musel nutně jít do práce. Naivně se rozhodl dívce důvěřovat a nechat ji v bytě samotnou, ač se příliš neznali.

Po návratu z práce zjistil ,že je dívka pryč. To ale nebylo zdaleka to nejhorší. Nejen, že beze slova zmizela, ale zmizela i s jeho věcmi. Muži odcizila například herní konzoli, mobil, DVD přehrávač, oblečení, kosmetiku a teď se podržte - digestoř v kuchyni.

Škoda byla vyčíslena na téměř 21 tisíc korun, a tak už nejde o přestupek, ale spáchání trestného činu. Dívka byla ale policií dopadena, obviněna z krádeže, a teď jí podle teplického policejního mluvčího Daniela Vítka hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Tak tomu se říká zlatokopka bez přetvářky!

 

Autor: bin

Diskuze