Ordinace: Leoš Mára
Zdroj: Nova.cz
Kdopak to bude?

Po prázdninách se v Ordinaci objeví nová postava: Márovi se nebude líbit!

15. 6. 2018

Poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2 je za námi. Epizoda s názvem Všechno je jinak, završila třináctou sezónu. Po letních prázdninách se však oblíbený seriál z kamenické nemocnice vrátí na televizní obrazovky a diváci se mají rozhodně na co těšit!

12 fotek
Leoš Mára si bude myslet, že má konkurz na primáře vyhraný, ale najednou se objeví nový kandidát - MUDr. Jan Sekora. „Je to motorkář, má hausbót, používá takový nestandardní postupy, myslím, že ta postava je napsaná tak, aby rozčeřila hladinu," popisuje svou postavu herec Jan Hájek, který nastoupil do seriálu za velmi dramatických okolností. Málem totiž přišel o nohu!

„Den před tím jsem měl představení, kde hodně padáme, a přes noc mi ošklivě otekla noha,“ prozradil herec oceněný Thálií. Jelikož měl závazky, své zranění v danou chvíli neřešil. Otakarovi Dosoudilovi, který pracuje jako traumatolog v motolské nemocnici a při natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 působí jako odborný poradce a také hraje anesteziologa, se jeho noha ale nelíbila. Herce tedy odpravil na vyšetření. „Ota se na to podíval a říkal, že je to jasný, že to musím řešit. Pak to šlo hopem, do Motola, vysoký CRP, antibiotika a najednou mi Ota říká, abych se sbalil, že půjdu na operaci,“ vypráví Jan Hájek. Dnes už je po operaci a opět natáčí.

Na co dalšího se můžete těšit v nových dílech po prázdninách? Sledujte web Ordinace v růžové zahradě 2 a dozvíte se víc.

Autor: mk

Diskuze