Utajený šéf: Další Utajený šéf neuspěl u svých podřízených! Dělá chyby a nemá o práci zájem - 7
Zdroj: TV Nova
Co je jinak?

Po natáčení Utajeného šéfa došlo k velké změně! Co se posunulo k lepšímu?

17. 5. 2018

Utajený šéf Martin Šampalík coby zaměstnanec svojí vlastní firmy pohořel. Ze strany podřízených si několikrát vyslechl tvrdou kritiku. Jak na natáčení vzpomíná a k jakým změnám došlo na jedné z poboček?

7 fotek
Čtvrtá epizoda pořadu Utajený šéf divákům představila Martina Šampalíka, majitele a zakladatele sítě restaurací The PUB. Ten se v přestrojení a s historkou o natáčení dokumentu o nezaměstnanosti vydal na pět dní mezi své zaměstnance, aby se na chod společnosti podíval ze zcela jiného úhlu.

Během svého působení na několika pracovištích firmy zjistil, že práce jeho podřízených může být leckdy skutečně náročná. Na konci epizody pak zaměstnance odměnil za jejich píli i profesionalitu, s jakou práci vykonávali.

Dlouhou dobu dělala Martinovi starosti především českobudějovická pobočka. Snažil se odhalit příčinu nízké návštěvnosti a malých tržeb. Po natáčení došlo k velké změně. Rozšířili spektrum nabízeného piva na samoobslužných stolech a upravili ceny. "Projevilo se to pozitivně na návštěvnosti," říká Šampalík.

Pokud jste tuto epizodu Utajeného šéfa neviděli, můžete se na ni podívat zdarma na portálu Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze