Alexandra Poulos - 1
Zdroj: facebook.com
Odhalení po letech

Po letech se vrátila do domu, ve kterém vyrostla. Díra v podlaze jí odhalila mrazivé tajemství! FOTO

Alexandra vyrostla v domě, do kterého se o mnoho let později vrátila, aby ho začala pronajímat. Po několika měsících se ale nájemníci ozvali a upozornili ji na podivnou díru v podlaze.

4 fotky
Alexandra Poulos žila s rodinou ve starém domě. Když se v dospělosti odstěhovala, netušila, co se stane, až se do něj jednou vrátí... Což se stalo, když jí bylo 43 let. Matka s bratrem, kteří v domě žili, zemřeli a v tu chvíli už bylo jenom na ní, jak s domem naloží. Alexandra ho začala pronajímat a netušila, co se stane za několik měsíců.

Po nějakém čase se ozvali Alexandře nájemníci s tím, že se podlaha v suterénu začala podivně propadat. Když přijela na místo, aby se na problém podívala, viděla v podlaze skutečně díru a rozhodla se zjistit, o co jde. Najal řemeslníky, kteří díru zvětšili a díky tomu zjistili, že vede do prostorné místnosti, která byla spojena se sítí tunelů.

V tu chvíli si Alexandra vzpomněla, jak jí jako malé holce doma vyprávěli o tom, že předchozí majitelé domu vybudovali pod domem katakomby pro černošské otroky. Jenže samozřejmě si myslela, že to celé byla jen vymyšlená báchorka a ani ve snu jí nenapadlo, že se tento příběh ukáže jako holá realita.
 

Autor: bin

Diskuze