Andrea a Jiří Pomeje
Zdroj: Profimedia
Po smrti manžela ve finanční pasti

Po krk v dluzích: Bude muset Andrea Pomeje zaplatit 13 milionů?

Jedno z nejhorších životních období zažívá Andrea Pomeje (30), která se náhle stala vdovou. V úterý odpoledne podlehl zákeřné rakovině Jiří Pomeje (†54), kterého celý život ničily dluhy. Bude muset Andrea zaplatit 13 milionů?

8 fotek
Zpočátku to byla veliká láska, ale vztah se jim postupně zbortil jako domeček karet. V úterý odpoledne Jiří Pomeje podlehl rakovině a část veřejnosti to Andree dává za vinu. Tu ale musí trápit i zcela jiná věc. Herec měl celý život dluhy.

Pomeje neměl už žádný majetek. Sedm exekucí se však vyšplhalo na částku 13 729 419 Kč. Naštěstí pro Andreu pár uzavřel předmanželskou smlouvu. Po Jirkovi šli během života nejen exekutoři, ale i nebezpeční vymahači.

Andrea podala žádost o rozvod, ale kvůli nemoci ho zase stáhla. Nyní by do dluhů mohla spadnout též. Má ale naštěstí možnost se zříct zadlužené pozůstalosti. Dluhy Pomeje nasekal především kvůli filmu Andělská tvář a už se z nich nikdy nedostal.

Před natáčením ho zradil koproducent, který si nechal svých 20 milionů a utekl. „Ty jsem si pak půjčil na sebe, a ne na firmu. Člověk, co mě podrazil, podmiňoval financování filmu tím, že do toho vstoupíme jako fyzické osoby. Kdybych se zadlužil jako majitel firmy, bylo by to úplně o něčem jiném. Přepočítal jsem se,“ řekl kdysi. Informace přinesl portál Blesk.cz.

Trápí vás dluhy, nevyjdete s penězi? Víme, jak z toho!
Peníze mezi přáteli

Autor: Han

Diskuze