Luke Perry, ženy
Zdroj: Profimedia
Luke Perry (†52)

5 osudových žen Dylana z Beverly Hills 90210: Lámal srdce na počkání

V pondělí zemřel herec Luke Perry (†52), představitel Dylana ze seriálu Beverly Hills 90210. Jeho předností bylo charisma, kvůli kterému si získal leckteré srdce dívek od 90. let až doposud. Své soukromí si pečlivě hlídal, a proto byli téměř všichni zaskočeni, když se zjistilo, že se zasnoubil se svojí dlouholetou přítelkyní Wendy Madison Bauer. Wendy rozhodně nepatřila k jedné osudové ženě tohoto herce. Pojďme si tedy projít, které další známé ženy, které zazářily po jeho boku.

13 fotek
Minulý týden ve středu Luka přepadla mrtvice, se kterou v pondělí prohrál boj. S hercem se po jeho bohu rozloučila jeho matka, nevlastní otec, jeho sestra a bratr, také snoubenka a bývalá manželka s dětmi.

Luke Perry za sebou zanechal dvě děti, syna Jacka a dceru Sophii. Obě děti má s exmanželkou Minnie Sharp, se kterou měl velmi hezký vztah, až do poslední chvíle jeho života. Prožili společně deset let, od roku 1993-2003. Minnie prý byla dokonce i u jeho posledních vteřin života v nemocnici u lůžka.

Za zmínku také stojí jeho románek s hvězdou seriálu Pobřežní hlídka, Yasmine Bleeth. V době, kdy spolu tato dvojice randila, Lukovi záviděl snad každý chlap. Prý se takový vztah dal trumfnout už jen vztahem s Pamelou Anderson.

Nejen v seriálu Beverly Hills 90210 randil herec s kolegyní Jehnie Garth, která si zahrála roli Kelly Taylorové. I v reálném životě si spolu užili krátký románek.

Do dneška nepotvrzený, avšak ani vyvrácený vztah s Renée Zelweger trápí veřejnost. Jeho snoubenkou až do konce byla  Wendy Madison Bauer.

Autor: ad

Diskuze