Kurt Cobain - 1
Zdroj: Seattle Police Department
Lepší shořet, než vyhasnout

ŠOKUJÍCÍ FOTO: Po 20 letech se objevily snímky mrtvého Kurta Cobaina (†27)! Jsou jen pro otrlé

Pětatřicet fotek, které nikdo nikdy dříve neviděl, vyšlo poprvé na veřejnost z opakovaného vyšetřování smrti Kurta Cobaina, rockové legendy a frontmana skupiny Nirvana.

11 fotek
Kurt Cobain byl nalezen mrtvý ve svém domě v Seattlu v dubnu roku 1994. Spáchal sebevraždu, ale vyšetřování pokračuje téměř dodnes.

Že nad jeho smrtí visí spoustu otázek, to je jasné. Poprvé však byly na veřejnost vypuštěny fotky jeho mrtvoly a dalších věcí kolem něj. Tehdy byl takto policisty nalezen. Detektivové si slibovali, že vyvrátí všechny spekulace o jeho smrti, a tak případ před dvěma lety znovu otevřeli.

Nové fotky, které byly zveřejněny, zachycují i brokovnici, kterou údajně Cobain ke své smrti použil. Je patrné, že opravdu spáchal sebevraždu. Všechny snímky však zveřejněny nebyly.

Na jedné z fotek můžete vidět i lékařský náramek na jeho ruce. Náramek byl z protidrogového centra v Los Angeles, odkud Kurt odešel dříve, a několik dní poté spáchal sebevraždu.

Kurt po sobě zanechal i dopis na rozloučenou, ve kterém se loučí se svou rodinou a fanoušky a popisuje svoje pocity, jak nezvládal být dobrým člověkem, kvůli tak velké slávě...

„Je lepší shořet, než vyhasnout.“ Kurt Cobain
 

Autor: mak

Diskuze