Týnuš Třešničková - 1
Zdroj: Instagram
Prásk.tv

Po 10 měsících zpět v Česku: Třešničková je konečně doma

Týnuš Třešničková (23) je konečně doma v Česku. Poté, co byla v září loňského roku popálena v Istanbulu, strávila na lůžku v tamní nemocnici téměř deset měsíců. Po intenzivní léčbě se konečně mohla vrátit do své rodné země.

12 fotek
Youtuberka Týnuš Třešničková byla popálena před téměř deseti měsíci. Stalo se tak při ohnivé show v luxusní restauraci Nusr-Et Steakhouse v Istanbulu, kde jí hořlavá kapalina explodovala přímo do obličeje. Na dovolené s ní tehdy byl její přítel Viktor Hajíček. Plánovali spolu cestovat dál. Istanbul měl být pouze jednou ze zastávek.

Plán bohužel nevyšel a oba byli hospitalizováni v tamní nemocnici. Hajíček byl popálen o mnoho méně a z nemocnice byl propuštěn logicky dříve. Po celou dobu pobytu svoji Týnuš podporoval a vozil jí dárky.  

Týnuš utrpěla rozsáhlé popáleniny a na lůžku strávila skoro rok. Nyní se po dlouhé intenzivní léčbě mohla vrátit domů do Česka. Na Instagramu často dávala najevo, že jí domovina chybí a vzpomínala na doby před nehodou. Snímek, který zveřejnila na svém Instagramu naposled, hovoří za vše. „Relax doma! Asi netřeba dalších slov. Konečně,“ napsala k němu.

Teď už je v teple domova a užívá si chvíle se svými blízkými. Snad už bude všechno jenom lepší. 

Spáleniny od sluníčka? Tvaroh, aloe vera a stín pomohou
Simona přišla o vlasy a její tělo hyzdí jizvy po popáleninách! Vše kvůli fotce na facebook

Autor: Han

Diskuze