Ples v Opeře 2015
Zdroj: Prásk.tv
Nejočekávanější galavečer

Ples v Opeře otevírá další ročník! A bude to ve velkém stylu. Co nás čeká?

Praha bude opět hostitelem tradičního Plesu v Opeře. Nejluxusnější český galavečer vypukne 6. února 2016. Předprodej vstupenek byl zahájen již v těchto dnech a zájemci by jistě neměli váhat. Letošní ročník byl vyprodán dlouho dopředu.

Zatímco Ples v Opeře 2015 se nechal inspirovat noblesou a elegancí Francie, nadcházející ročník se odehraje v duchu jejího západního souseda. Ročník 2016 bude odkazovat k Velké Británii - monarchii, jakožto symbolu aristokratické společnost, a to od cateringu přes designové pojetí až k uměleckému programu.

"Když se řekne britská monarchie, vybaví se většině lidí královna. I pro nás při přípravách Plesu v Opeře 2016 stojí v centru veškerého zájmu a dění žena. Protože na našem plese může být královnou každá. Ať už v očích zamilovaného muže, nebo díky kouzlu plesové noci a noblesnímu dresscodu,“ naznačila hlavní dramaturgickou linku ředitelka Plesu v Opeře Zuzana Vinzens.

Nedílnou součástí plesové noci plné noblesy, haute couture a nejvyšší etikety je také charitativní dražba, díky jejímuž výtěžku Ples v Opeře podpoří vybrané projekty již šestým rokem. Letos rekordním výtěžkem téměř 2,5 milionu korun!

Vzhledem k tématu přijala záštitu nad galavečerem Ples v Opeře 2016 britská velvyslankyně v Praze, paní Jan Thompson. Patronát převzala Britská obchodní komora. "Je pro nás ctí stát se patronem tak významné společenské události v ČR. Velká Británie je jedna z nejosobitějších a zároveň nejvlivnějších zemí na světě a je úžasné, že tématem příštího ročníku je právě tato země.“ Potvrdila Marcela Roche, generální ředitelka Britské obchodní komory.

Vstupenky na Ples v Opeře lze zakoupit online na www.plesvopere.cz a i letos se hosté mohou těšit na zajímavé designové zpracování. “Letos jsme si nastavili laťku opravdu vysoko – vzali jsme si do hlavy, ze každá vstupenka bude originál, unikát. A podařilo se, opravdu máme více než 1000 variant vstupenek,” přibližuje neobvyklý počin ředitelka Plesu v Opeře.

Podrobnější informace naleznete na www.plesvopere.cz
 

Autor: Prásk.tv

Diskuze