Vendula Svobodová, Daniela Písařovicová, Tonya Graves
Zdroj: Profimedia
I hvězdy občas nezáří!

GALERIE: Které šaty byly na Plese v Opeře největší propadák?

Výběr šatů na společenskou událost roku dá zabrat. Své by o tom mohly povyprávět i některé celebrity, které se svým výběrem šláply vedle. Možná by nebylo na škodu, kdyby si smetánka připomněla zlaté pravidlo, že méně je někdy více.

5 fotek
Mezi první módní hříšnice patří Ina Tina. Módní blogerka se zřejmě rozhodla šokovat, a to se jí povedlo. V dlouhých meruňkových šatech vypadala jako naducané strašidlo. Tina má extravagantní modely ráda, avšak tentokrát to opravdu přepískla.

S výběrem šatů si neporadila ani Tonya Graves. Zpěvačka v nepadnoucích šatech nikoho příliš neokouzlila. Na celkovém dojmu nepřidaly ani červené rukavičky. Nevkus podtrhla princeznovská korunka, kterou si mohou dovolit možná tak maturantky. Tonya si s výběrem šatů dá větší práci snad příští rok.

Vítězkou překombinovaných šatů se stala moderátorka Daniela Písařovicová. Daniela naprosto zazdila svou krásnou figurou podivnými šaty, které byly z části pokryty zelenými flitry. Nepomohl ani zlatý pásek, který lemoval Daniely vosí pas. Na bocích měly šaty průsvitné pruhy, které působily spíše lacině než elegantně a žensky.

S výběrem správných šatů se už dlouhodobě potýká Vendula Svobodová. Bohužel málokdy se strefí do černého. Tentokrát zvolila šedé šaty z rádoby zmačkaného materiálu. Nelze říci, že Vendula vybrala úplně špatně, na druhou stranu rozhodně se nejedná o šaty, které by si každý zapamatoval. Vendula se opět držela klasiky, kterou nic nezkazí.

I módní návrhářky někdy nemají svůj den. Jasným důkazem jsou šaty Liběny Rochové. O Liběně je známo, že miluje černou barvu, ale tentokrát by světlejší odstín šatů určitě neuškodil. Liběna by mohla ubrat i ze svého gothic make-upu, který celému looku na kráse také nepřidal.

Anketa

Které šaty jsou podle vás nejhorší?

Hlasovalo 103 lidí.

Top 5: Nejkrásnější šaty Plesu v Opeře. Kdo byl podle vás úplně nejlepší?
Pár rad, jak se vyhnout trapasu na plese
TOP 5 pravidel, jak být královnou plesu

Autor: DyA prask

Diskuze