Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
Zdroj: Profimedia
Nebere to konce

Plekanec reaguje na citovou hru Vondráčkové: Je to prý jedna velká LEŽ... Pravda váš šokuje!

15. 9. 2018

Tak takhle rozvodová bitva nabrala opravdu hodně nečekaný vývoj. Z dojemného rozchodu se stalo nebetyčné obviňování plné lží a polopravd. Komu věříte více?

8 fotek
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec na ostří nože? To je slabé slovo! Zatímco Lucie se v pátečním rozhovoru pro Blesk prezentovala jako pečující starostlivá matka a manželka, Plekanec má podle jeho advokátky Lenky Radoňové dost odlišný názor.

Lucie totiž tvrdila, jak je celé roky vlastně maminkou na plný úvazek a za nějakou kariérou se rozhodně nehnala. Občas si jen odskočila do Čech. Ovšem o tom, že by jí s výchovou někdo pomáhal, nepadlo ani slovo. „Paní Plekancová Vondráčková žila v domě o velikosti 7+1 se zahradou a bazénem. Pan Plekanec hradil náklady na tři domácí opatrovnice dětí, uklízečku, nákup hotového jídla a restaurace, neboť domácí vaření nebylo praktikováno,“ píše ve svém vyjádření pro Blesk Radoňová. Podle jejích slov navíc Plekanec dostává veškerý servis, co se jídla týče, přímo od NHL.

„Zpáteční letenky z ČR do Kanady byly panem Plekancem pro paní Plekancovou Vondráčkovou i pro obě děti objednány a uhrazeny v řádu měsíců dopředu, na této objednávce nebylo ze strany pana Plekance nikdy nic měněno, paní Plekancová Vondráčková je k návratu do Kanady i s dětmi využila. Dům, který má paní Plekancová Vondráčková na náklad pana Plekance k dispozici k oddělenému bydlení, si sama vybrala, nájemní smlouva byla panem Plekancem podepsána 18. 8. 2018,“ reaguje tím na prohlášení Vondráčkové, která v podstatě řekla, že ji Plekanec s dětmi v Kanadě nechtěl, ale protože se teda chtěla vrátit, vystěhoval je o pár domů dál.

Tohle je ukázkový příklad tvrzení proti tvrzení... Kdo mluví pravdu?
 

Autor: bin

Diskuze