Tomáš Plekanec, Lucie Vondráčková a Lucie Šafářová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Nová láska?

Plekanec má náhradu za Lucku Vondráčkovou? Fanynka ho potkala na dovolené se známou tenistkou!

7. 8. 2018

V pondělí šokovala fanoušky hokejového útočníka Tomáše Plekance (35) a zpěvačky Lucie Vondráčkové (38) zpráva o jejich definitivním rozchodu. Manželství ale údajně krachlo už před delší dobou a navíc hokejista prý není sám. Náhradnicí má být známá tenisová hvězda!

10 fotek
Sedm let od svatby oznámil hokejista Plekanec na facebookovém fanouškovském profilu rozchod s manželkou Lucií Vondráčkovou. Zpráva jako z čistého nebe zarmoutila všechny jejich příznivce. Jak se ale zdá, krach manželství úplně čerstvý není. Alespoň podle slov nejmenovaných uživatelů Instagramu.

Ti se v jedné diskuzi zeptali bývalého moderátora pořadu Prásk! Pavla Novotného (44), co říká na konec vztahu právě Plekance a Vondráčkové. „Já na to, že jsou od sebe rok,“ napsal známý bulvární guru nepodloženou informaci s naprostou suverenitou.

Poté se na toto téma rozjela v komentářích velká diskuze, při které vypluly na povrch další pikantní informace. Plekanec prý není sám! Naopak má už mít nějakou dobu přítelkyni. A opět se jedná o jednu známou Lucii, tentokrát tenistku! „Plekanec byl na dovolené ani ne měsíc zpátky s Luckou Šafářovou (a dalšími pár lidmi). Bydleli i jedli jsme vedle nich. Na večeři chodil jen se slečnou Šafářovou,“ napsala jedna z komentujících a tím prozradila, že má hokejový útočník už nějakou dobu randit s tenistkou Lucií Šafářovou (31). Co je na tom však pravdy, ukáže až čas...
 

Autor: bin

Diskuze