Pamela Anderson 1
Zdroj: oficiální zdroj
Nová Pobřežní hlídka shání členy

Vnadná plavkyně Pamela se vrací. S Bieberem

O resuscitaci seriálu o krásných záchranářích a tonoucích plavcích se mluví již dlouho. Teď producenti nové Pobřežní hlídky hovoří konkrétněji. K Pamele Anderson chtějí mladičkého Justina Biebera.

Justin Bieber (18), pěvecký idol náctiletých fanynek, by si prý měl zahrát syna hlavního hrdiny Mitche Buchannona. Toho hrál v původním seriálu David Hasselhoff. S tím se do nové Pobřežní hlídky také počítá, zatím však není jasné jestli se vrátí přímo ke své nejslavnější roli, nebo jej čeká jen pouhé cameo neboli malá čestná rolička.

David Hasselhoff

Na koho z původní sestavy slyší fanoušci mnohem silněji je nezapomenutelná C.J. alias vnadná herečka Pamela Anderson (45). Poněkud překvapivým je ale další jméno, které se v souvislosti se seriálovou reinkarnací skloňuje.

 

Před kameru by se totiž měl postavit ještě další zpěvák Justin Timberlake (31). Producenti zřejmě počítají, že pokud by se na filmovém plátně - kam seriál míří - objevili v plavkách právě Bieber a Timberlake, mají o jistou návštěvnost hned několika generací hysterických fanynek postaráno.

4 fotky

Autor: mac

Diskuze