Jiří Pomeje
Zdroj: Profimedia / Twitter
Nový začátek

PLÁNY Jiřího Pomeje: Až se uzdraví, odstěhuje se do jiné země! Kam má namířeno?

Jiří Pomeje (53) zažívá už téměř rok velmi psychicky náročné chvíle. Až se ale konečně uzdraví, chce začít nový život! A v České republice to už nebude...

6 fotek
Herec Jiří Pomeje prochází peklem, které si jen málokterý zdraví člověk dokáže asi představit. Dnes je to tři dny, kdy konečně podstoupil nezbytnou pětihodinovou operaci, během níž mu lékaři odstranili hrtan i hlasivky. Pomeje sice bude mluvit buď jícnem, přes implantát, nebo přes slavíka, i tak mu to ale nikdy plně nenahradí jeho hlas a také tu hrůzu, kterou si musel projít. Proto se s rodinou plánuje odstěhovat! Kam?

Jiří s manželkou Andreou (30) a jejich dcerou Aničkou plánují stěhování do exotického Thajska! „Už před operací jsme o tom s Jirkou mluvili. Pro něho bude opravdu nejlepší, když zmizí a začne znovu někde daleko. Někde, kde ho nikdo nezná, nikdo se ho nebude na nic ptát a nikdo ho nebude zkoumavě okukovat,“ prozradila Blesku Andrea. „Já tam pracovní nabídky mám, to je to nejdůležitější, jsou tam velmi dobré školy pro děti a Jirkovi ten vlhký vzduch a moře bude dělat moc dobře,“ dodala manželka Jiřího Pomeje.

Andrea je úspěšnou DJkou a v Thajsku už hrála víckrát, a tak nebude mít o práci nouzi. I v loňském roce tam s Jiřím strávila několik týdnů. Ten si prý chválil, že v Thajsku se mu lépe dýchá a i méně chraptí. A tak to vypadá, že až se Jiří definitivně vyléčí, čeká ho pohádkový život na pláži. Nakonec mu ještě bude leckdo závidět!
 

Autor: bin

Diskuze